Kamil Koç web sitesini yenilemiş

İki ay kadar önce sizlere, tatil planları yaparken Kamil Koç web sitesinde yaşadığım olumsuz deneyimlerden bahsetmiştim. Farkettim ki Google da Kamil Koç‘u sorguladığınızda yazmış olduğum yazı birinci sayfada, 5 ya da 6 sırada çıkıyor. Bunun da etkisiyle olsa gerek ilgili yazıya bir çok yorum eklendi. Kamil Koç’un seyahat kalitesi ile ilgili bir yorum yapamam. Çünkü daha önce Kamil Koç ile seyahat yaptıysam bile şu an hatırlamıyorum ama son yazdığım yazıdan bu yana Kamil Koç web sitesinde köklü değişikliker olmuş. İşte bu konuda yazabilirim.

Geçen sefer ilk golü YolKart uygulamasından yediklerini yazmıştım. Rövanş maçı olarak nitelendirebileceğim bu yazıda bu golün karşılığını vermiş sayılırlar. Şu an online sefer sorgulaması için YolKart zorunluluğu bulunmuyor. Rezervasyon ve Satış işlemleri için gerekiyor. Bu da gayet mantıklı. Yeni sitede YolKart Başvuru Formu henüz yapım aşamasında olsa da, 1,5 ay içerisinde tüm sitenin değiştirildiğini göz önünde tutarak geçen seferki kadar acımasız olmamaya karar verdim. :)

Firefox uyumluluğu ve Sefer Arama sayfasındaki(yeni adıyla Online Sefer Sorgulama) Tarih problemiyle ilgili de gerekli çözümler web sitesinde uygulanmış. Kamil Koç’un yeni web sitesi Firefox ile rahatça gezilebiliyor. Online Sefer Sorgulama Sayfasında, tarih girişi için güzel bir uygulama kullanılmış*. Kalkış yerini seçtiğinizde AJAX kullanılarak Kalkış yerine göre seçebileceğiniz varış yerlerinin listelenmesi, sorguyu gönderdiğinizde yine AJAX kullanılarak sonuçların aynı ekranda dönmesi sefer sorgulama işlemini oldukça kolaylaştırmış. Ekrana dökülen sonuçlardan sefer numarasına tıklayarak da ilgili sefer ile ilgili gerekli detay bilgiye ulaşabiliyoruz.

Farkettiğim bazı ufak ayrıntıları da yazmadan geçemeyeceğim;
İletişim bölümündeki Öneri ve Şikayetleriniz sayfasındaki TC Kimlik No sorgulamalı Form uygulaması yabancı uyruklu vatandaşların öneri ya da şikayette bulunamamasına yol açabilir. TC Kimlik Numarası sorgulaması, formu gönderenlerin gerçek insan olmasını kontrol amaçlı konulan bir uygulama ise daha farklı metotlarla bu doğrulama sağlanabilir*. Sitede bir doküman tipi (Document Type) belirtilmemiş olmasına rağmen kaynak kodlarında bakarak HTML 4.01 ile bir geçerlilik testi yaptığımda 40 uyarı ile karşılaştım. Çok fazla olmasa da umarım yakın zamanda daha geçerli bir kodlamaya geçiş yapılır.

Web sitesinin yenilenmesinde yazmış olduğum yazının ve altına eklenen yorumların ne kadar etkisi olduğunu çok merak ediyorum. Geçen sefer yaptığım gibi bu sefer de Kamil Koç yetkililerine bu yazıyı göndereceğim. Umarım konuyla ilgili bir cevap alabilirim. (Malesef geçen sefer herhangi bir cevap alamamıştım)

“Kamil Koç web sitesini yenilemiş” üzerine 98 yorum

 1. karalamalar.net sitesini bahsettiğiniz sayfada kodlama denetiminden geçirdiğimde 56 hata ile karşılaştım… (!?)

  Bir çin atasözünün dediği gibi : Evinin önünü süpürmeden, komşunun damındaki pislikten şikayet etme…

  Sevgi ve Saygılarımla…

 2. Bedri bey yazımda da belirttiğim gibi, Kamil Koç’un web sitesinde herhangi bir doküman tipi belirtilmediğinden, ben kodları inceleyerek olası en yakın doküman tipi ile (HTML 4.01) ile kontrol gerçekleştirdim. karalamalar.net için bu testi yapacaksanız XHTML 1.0 transitional doküman tipi ile testi gerçekleştirmelisiniz. Referrer kontrolü ile test yapmak isterseniz buradan test sonucunu görebilirsiniz. (Bu sayede gerekli ayarları test sistemi kendisi seçer.) Göreceksiniz ki herhangi bir hata ya da uyarı ile karşılaşmayacaksınız. Hazır bir içerik yönetim sistemi kullandığımdan bu test sonucunu tamamen kendime mal edemem. Yine de sitede yaptığım modifikasyonlar olsun, yazdığım yazılar olsun her türlü değişikliği sitenin varsayılan doküman tipine uygun bir şekilde gerçekleştiriyorum.

  Ayrıca farketmemiş olabilirsiniz ama yazmış olduğum yazı bir övgü yazısıdır. Sizin takıldığınız nokta ise, benim yapıcı eleştiri yaptığımı düşündüğüm bir kısımdı. Umarım bu yorum ile kendimi yeterince açık ifade edebilmişimdir.

 3. Firefox uyumlu gibi gözükse de ödeme aşamasına geldiğinizde sorun çıkıyor. Kredi kartı numaramı eksik girdiğim gerekçesiyle beğenmedi. Ödeme işlemini ie ile yapmam gerekti.

 4. Kamilkoç ile mecbur kaldığım zamanlarda yani diğer firmalarda yer bulaamdığım zamanlarda yolculuk yapıyorum.Ben her seferinde yaklaşık 6-7 saat yolculuk yapıyorum, bu süre belki bazılarına az gelebilir ama benim için sıkıcı, bu nedenle otobüste görevli gençlerin yolculara davranışları ve hizmetlerinden tutun da, otobüslerdeki pis koltuklara kadar, bu yolculağa katlanmak oldukça zor oluyor.Neyse alternatif iki firma var da, sadece bayramlar vs. yer bulamadığım zamanlarda kamili kullanıyorum.bunun dışında beni web siteleri falan enterese etmiyor, öncelikle otobüslerdeki hizmet kalitesini yükseltsinler. Yeni otobüs almak güzel bi şey ama o otobüslerin içini de sürekli temiz tutabilmektir hizmet.
  Ayrıca şu rahat hat dedikleri ama diğer otobüslerden daha rahatsız olan otobüslerin koltukları adamın sırtını ağrıtıyor, çünkü koltuklar gereğinden fazla eğimli, kambur gidiyorsunuz yol boyunca.Kamilkoçun ve tüm otobüs firmaların denetlenmesi lazım ama maalesef ulaştırma bakanlığı uyuyor.iyi günler herkese.

 5. bazı eleştiri yazılarını okudum bence bu yazıyı yazanlar herhalde yazdıklarını tekrar okumaları gerekir öyle koltuklar pis yok bilmem ne . Bu gibi zavallıların evine girilmez çünkü köpekle yatarlar kendileri pis pis köpek kokarlar kardeşim sen hiç yolculuk yapmamışsın galiba senin gibilerine biz sadece zavallı deriz….. Ben 28 KASIM 2006 günü sabah saat 09 00 ANKARA arabasıyla yolculuk ettim.. Araba şoförü olsun yardımcıları olsun gayet sıcak insanlardı ve ben hep bu firma ile yolculuk yaparım hiç şikayetim olmadı size nasıl rast geldiki acaba ????. Haa unutmadan bu yolculukyaptığım şoför birkişiye yardım etti Önce şaşırdım demekki daha insanlık ölmemiş…elbette çürükler olacak Ama bu gibi iyi yürekli insanlar oldukca inanın çok duygulandım onun için bu yazıyı yazıyorum…YOLCULUK ETTİĞİM BU ANKARA OTOBÜSÜ ŞOFÖRÜNE VE YARDIMCILARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH KAZADAN BELADAN UZAK ETSİN HAYIRLI YOLCULUKLAR DİLERİM…..

 6. merhaba ben çoğu zaman kamil koç otobüs şirketiyle yoluluk yapıyorum istanbuldan ıspartaya geldiğim bir seferde otbüste 2 bayandan başkahiç bayan yoktu ve geri kalanlarda hep askerdi bu pek büyü bir sorun değil ama artık muavinlerde iyice saygısızlaşmaya başladı molada yanıma gelip konuşmaya çalıştı ve ben terslemesem de yanımdan gideceği yoktu lüfen kamil koç otobüs şirketinin muavinlerine dikkat arkadaşlar her an sarkabilirler

 7. Yolculuk edeceğiniz güzergahta “rahat hat” varsa onu tercih etmenizi tavsiye ederim.
  Otobüslerinden muavinlerine kadar farklı bir firmaya ait hissi vermekte.

 8. sadece sizi ustun basarılarınızdan dolayı tebrık etmek ıstıyorum

 9. selam. En son 9 nisan 12.00 ankara arabası ile yolculuk yaptım. Gayet temiz, rahat ve hoş bir yolculuktu. rahat hatı deneyeceğim bir dahakine. kamil koçun, güvenilirliği, uygun fiyatı ve hoşgörülüğü ile herkese tavsiyemdir.

 10. rahat hat ben ce hıc rahat deıl tam tersı boktan bırsey arabaları cook kotu ben ce hıc tavsıye etmıyorum kahta petrol la bın basar

 11. Beninternette,istanbul alibeyköy deki yazıhanenızın telefonunu aradım . Ama bulamadım.

  istanbul alibeyköydeki yazıhanenizin telefon numarasını Mail adresime gönderirseniz çok makbule gececektir.

 12. iyi hoşta kamil koçta çalışan şoförlerin geçen yolculuğumda 24 saat çalıştıklarını ögrendim.yani bu sabah direksiyona oturup,ertesi sabah diger şoföre devredene kadar devam ediyorlar.1 fazla şoför çalıştırmayı cok görüp,şoförlerini bu kadar ezen en önemlisi yolcularının can güvenliğini düşünmeyen bir firmayla neden seyahat edesiniz.24 saat kimin direnci aynı kalabilirki.heyyy müdür beyler 1 günde siz takılın bakalım 24.yarın ahh vahh dememek için binmeyin arkadaşlar.

 13. arkadaşlar 24 saatte 9 saat araç kullanılabilir ve 4,5 saatten sonra 45 dk dinlenmek mecburiyeti vardır ve aksi bir durumda büyük otogarlardan çıkış yapamazlar.KAMİL KOÇ araçları ile haftada 3 gün boyunca seyahat ediyorum ve diğer firmalardan farklı olarak izmir,bursa ve istanbulda oluşturdukları kalite kontrol birimi sürekli araçları yollarda ve kalkış-varış yerlerınde takip ediyor.araçlarında sürekli 3 -4 kaptan vardır bunu biliyorum.birisi istirahat halinde yatakta olur,
  zaman mutlaka ayarlanmıştır.unutmayalım ki mobil bir sektör ve oluşan uygunsuzluklara uzun mesafelerde anında müdahale etmek kolay birşey değil,düşünsenize yol yorgunu diye bir tabir vardır biz bir seyahatte iyice dinlenmeden işe güce bakamayız,bu insanların hayatları yollarda geçiyor,umarım anlamışsınızdır.

 14. SAYIN SEZER KIR.YAZMIŞ OLDUGUNUZ YAZIYI OKUYUNCA SİZİN BİR KAMİL KOÇ ÇALIŞANI OLDUGUNUZ İZLENİMİ DOGURDU BANA.BEN İSTANBULDAN İZMİRE BİR SEYAHATIM OLDU KAMİL KOÇ İLE.İZMİRDE SERVİS ARAÇLARINIZIN BULUNDUGU YERE GELDİM,DAHA KALKIŞA 20 DAKKA OLDUGU SÖYLENDİ.SİGARA İÇERKEN ŞOFÖRLERİN KONUŞMALARI DİKKATİMİ ÇEKTİ.MEVZU 24 SAAT İDİ VE NE KADAR ZORLANDIKLARINDAN BAHSEDİYORLARDI.BU KADAR ŞEY YAZMIŞSINIZ FAKAT BEN SERVİSİNİZLE EVİME GİDERKEN YOLDA ARAÇ 100 KİLOMATRE HIZA CIKTI VE AKLIMDA HEP 24 SAAT ÇALIŞTIRILAN BİR İNSANIN DİKKATİ NE KADAR İYİ OLURUN HESAPLARINI YAPARAK GECİRDİM.UMARIM BU YAZIMA BİR CEVAP YAZARSINIZ.ÇÜNKİ DÜN PAMUKKALE İLE TEKRAR GELDİM İZMİRE VE SERVİSLER YANYANA OLDUGU İÇİN NASIL GİDİYO 24 SAAT DİYE SOFÖR ARKADAŞA Bİ LAF ATTIM.DEVAM BE ABİ GEBERECEZ VALLA OLDU CEVABI.NEYSE HERKES ERGEÇ HERKES BUNU BENİM GİBİ DUYACAK TEDBİRİNİ ALACAKTIR,TABİ İNŞALLAH ÖLÜMLER KAZALAR OLMADAN OLUR.

 15. 29haziran günü 22:30 otobüsüyle izmir-istanbul yolculuğu yaptım. otobüsün kalkış saati 22:30 olmasına rağmen otobüs 22:35 te perona geldi. kalkışımız 22:50 yi buldu. yolculuk sırasında görevli çocuklar yolcularla ilgilenmedikleri gibi herhangi bir isteğimiz olduğunda insanın yüzüne somurtmaları ayrıca garipti! yolculuğun başından itbaren 3 KEZ istememize rağmen bu sıcaklarda klimayı açmadılar. ilk mola yerinde kaptana nedenini sorunca arda açtıklarını her zaman açmadıklarını söyledi. ( galiba yakıt tasarrufu yapıyorlar.)
  ayrıca her koltoğun üst tarafındaki servis lambasını yakınca kimse ilgilenmediği gibi bir süre sonra bu ikazlarıda devre dışı bıraktılar. otobüsün plakası: 35 KDE 35

 16. bence kamil koç diger firmalar gibi ancak rahat hat uygulaması cok kaliteli 1 ytl daha fazla veriyosun ve tek deri koltukla kulaklıklı muzik yayını wirelles internet yayını extra ikramlar süper oluyor dediğiniz gibi sitesi iyiydi fakat su an kotu ben de siteye giremedigimden google da arama yaptım ve bu sayfanın linkini orda gordum ben de bi yorum yapiim dedim

  saygılar

 17. 6 temmuz günü muğladan aydına yolculuk ettim biletimi ınternetten aldım kredi kartıyla gerçek biletimi muğla oto gardan aldım.bilet no:168567 dir 10 ytl ödememe rağmen bana yalnız 8 ytl elli krş luk bilet tanzim edildi neden? benim 1 ytl 50 krş ne oldu?

 18. bu gün yine ınternetten çıkış 15 temmuz pazar 13.15 hareket no.3 koltukla balıkesire bilet aldım. Seçim dolayısıyle 21 temmuz cumartesi günü için Balıkesirden Aydına saat:15.00 arabanızdan 1115114 nolu bilet aldım 18 ytl ye hani seçim dolayısıyle indirim vardı niye yapmadınız. Şayet bu indirimden istifade etmezsem hayatta bir daha KAMİL KOÇ la seyahat etmem bunuda bilmiş olun saygılarımla TRT muhabiri TÜRKER MENDERES.

 19. Herşeyden önce personelini memnun etsin o personeller verimli çalışarak yolcuları memnun ederler.
  Gönülsüz çalışırlarsa yolcunun suratına dahi bakmazlar.
  Kim olursa olsun.

 20. ben eski bir kamil koç çalışanı olarak bu değerlendirmeleri beğenmedim çünkü otobüs sektörü ağır şartlar altında çalışan personel tüm yolculara eşit kaliteli hizmet wermek zorunda inanıyorum ki bu böyledir muawiin we serwis memuru ayrı ayrı kişilerdir werilen hizmet yolcuların dilek we şikayetleri doğrultusunda yapılır teşekürler selen hanım we binnur hanım ankara halkla ilişkiler müdürü we bölge müdürü

 21. KAMİL KOÇ ŞEHİRİÇİ SERVİSLER BİRİMİNDE ŞOFÖR OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM,FAKAT KAMİL KOÇ FİRMASINA BAGLI OLMADAN.ÇÜNKÜ TÜM SERVİS ARAÇLARI TAŞARON.KENDİ ŞOFÖRÜ 700+ MAAŞ=YEMEK FİŞİ=SSK=8 SAAT ÇALIŞMA=HAFTALIK İZİN İLE ÇALIŞIRKEN BİZLER 600 MAAŞ=BAŞKA BİŞİ YOK.YEMEK YOK.SİGORTA YOK.24 SAAT ÇALIŞIP HAFTALIK İZİNDE YOK.KAÇ DEFA YOLDA DALDIGIMI BEN BİLİYORUM.24 SAAT NASIL DİREKSİYON VERİLİYOR HALA ANLAMIYORUM.KAMİL KOÇUN BAŞINDAKİLERE SESLENMEK İSTİYORUM.NE KADAR TAŞARON ŞOFÖR OLSAKTA
  BU TAŞIDIGIMIZ KAMİL KOÇ YOLCUSU,ARAÇLARDA LOGONUZ BİZİM ÜSTÜMÜZDE İSE SİZİN ÜNİFORMANIZ VAR.BİZLER BU FİRMAYI TEMSİL EDİYORUZ,AMA HİÇBİR HAKKIMIZ OLMADAN.GEÇENLERDE ARAÇTA BİR DEDE ŞÖLE DEDİ.BENDE KAMİL KOÇTA ŞOFÖRDÜM EMEKLİ OLDUM.KAMİL BEYLE ÇALIŞMA FIRSATI BULDUM.ATATÜRK GİBİ ADAMDI.SON KELİMESİ NE KADAR HOŞUMA GİTTİ.GURURLANDIM.AMA ŞİMDİ NEYE YARAR.ARKASINDAN BU KADAR KÜFÜR ATTİREN VARKEN.

 22. HA BU ARADA TÜRKER BEY.O 1.50 YTL SİGORTA BEDELİ OLARAK AYRICA ALINIYOR.BİLETTE GÖZÜKMÜYOR FAKAT BİLETİN ARKASINDAKİ NÜSHADA BELİRTİLİYOR.

 23. Saolun beyler Bu yorumlar için Ölesine bi Bakim dedim İzmire gdicektİm Kamil Koçla vazgeçtim
  Bide Pamukkaleye bakalım:)

 24. sevgilerimle öncelikle firmanız kesinlikle her yönüyle çoook başarılı tebrik ediyorum. Benim bir sorum var ben ankarada oturuyorum ve kamil koça bir iş başvurusunda bulunmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ve neler yapmam gerekiyor teşekür ederim.

 25. selam oncelikle sallama yapmayalım gercek olalım ıtın kopegın laflarıyla bu fırma batsaydı tıtanık gıbı olurdu o soledıklerınız yorum yaptıklarınız kendı karakterınıze baglı onun ıcın bu koklu fırmayı zedelemeyın artı ıstemıyosanız bu fırma sızede ıhtıyac dııl gıdın metroyla nılüferle seyahat edın metronun gunde 1 kazası var en son kazası 13 olu ıle sonuclandı
  size o firma yakısır ikramını yemek ıcın gelmeyın saygı ıcın gelın kımse o fırmada keyfı ıcın calısmıyo bes para etmez ınsanların agız kokusunu ceken host arkadaslarıma saygı duyuyorum ve sızlergıbı ınsanlar bencıllıkten baska bısey yapmıyosnuz

 26. işe ihtiyacım var kamil koç türkiyede tanınmış saygın bir firma sizinle çalışmaktan gurur duyarım yardımınız için teşekkürler

 27. bu zamana kadar hep kamil koç’u seçerek yolculuk yaptım.neden?güvenli,sağlam vs.firma olduğu için ama yaz döneminde Eskişehir Bursa istikametinde yine kamil koç’u seçtik.bilgisayarımda vardı bagaj tıka basa doluydu ve müavinin bana söyledikleri kamil koç’a yakışmıcak şeylerdi.bagajınız mı vardı çok dolu ama görmüyo musunuz.demesi hoşuma gitmedi.bende kamil koç yolcusuyum ve biletim var.benim için de bagajda yer olması lazımdı,bende diğer yolcular gibi para verip de bilet alıyorum,bedava binmiyorum ya.bilgisayarı çuvalların üzerine koydu eşim,ordan düşmez mi dedi.hayır düşmez dediler ama inegölde o çuvallar inerken bilgisayarımı düşürmüşler ve şuan bana yok yere bilgisayar yaptırdınız. 110 YTL para ödemek zorunda kaldım.bundan siz sorumlusunuz.ben nedense hala kamil koçla gidiyorum.hatta bu haftasonu bile Eskişehir’e Kamil Koç’la gittim ve dönüşümde Kamil Koç’la oldu.bundan sonra binmemeyi düşünüyorum.şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

 28. buradaki yorumların çoğunu okudum.bide ben yazıyım dedim..:) bende sürekli KAMİL KOÇ’u tercih ediyorum ama genellikle rahat hatla gidiyorum, şoför olsun hostlar olsun çok nazik ve yolcuya karşı gayet iyi konuşuyorlar..host personel hemen hemen yarım saat kırkbeş dakkada bir bir isteğiniz varmı diye soruyor çok memnun oluyorum böyle ilgilendikleri için eğer güzel bir yolculuk istiyorsanız kamil koç rahat hat tı tercih edin derim yada bi deneyin derim ben denedim ve artık rahat hattan başka otobüse binmiyorum…okuduğunuz için tşk ederim saygılar…

 29. herkese selamlar.Lütfen yaptığınız bir yolculukta bir şöför yada muavin veya host tarafından maruz kaldığınız bir kötü davranış nedeniyle bünyesinde binlerce insan barındıran bir firmayı yerden yere vurmayın.Ben yıllardır pek çok firmayla yolculuk yaptım.Kamil koç kadar yolcu odaklı hizmet vereni görmedim.Rahat hattın koltuklarından şikayet edenlerin nerede rahat ettiklerini merak ediyorum.Çok daha pahalı olduğu halde ULUSOY yada VARAN da bile bu rahatlığı bulamayabilirsiniz.Herkese saygılar.

 30. Siz hayatınızda otobüs görmemişiniz belli.Her hafta ankara istanbul haftasonu gider gelirim.VARAN’la bi gidinde görün otobüs nasıl oluyor hizmet nasıl.KamilKoç falan hikaye otobüsleri dökülüyor

 31. şunu untmayınn ki:kamil koç firmasını şikayet edenlerin tümü__________AÇTIR bir ikrama tenezzül eden insan ikramı cebinde götüren insan afedersiniz ama karektersiz beş para etmez insandır.bu firma sizingibileri çebinden bin kez cıkarır.beğenmeyeni illa kapısnda tutmuyo ya metroya gitsinler.çok da şeyinde yani, firmanın aç insanlar sizi

 32. KAMİLKOC TURİZM GEREK ARAC KAPTANLARI OLSUN GEREK SERVİS MEMURLARI OLSUN YOLCULARA KARSI OLAN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ VE SAYGILARI COK GÜZEL.GECEN HAFTA 16KK258 PLAKALI NEOPLAN MARKA ARACIYLA İSTANBULA GİTMİSTİM.GEREK HOST GEREK ARAC KAPTANI GÖREVLERİNİ BANA GÖRE EN İİİ BİR SEKİLDE YAPARAK BİZLERİ KAZASIZ BELASIZ İSTANBULA GETİRMİSLERDİR.BU SİRKETİ MUTLAKA BEGENMEYENLERDE VARDIR AMA HERKESİ MEMNUN ETMEK MÜMKÜN DEGİLDİR. AHMET ARSLANIN DEDIGI GİBİ BAZILARI İKRAM İCİN BU SİRKETİ TERCİH EDİYOR.O GÜN BİR BAYAN 3 TANE KEK 2 TANE TUTKU ALDI HOST AGZINI ACIP BİRSEY SÖYLEMEDİ.SÜREKLI DE İKAZ DÜĞMESİNE BASARAK SU KOLA FALAN İSTEYEREK HOSTU SİNİR ETTİ.AMA HOST COK KALENDER BİR COCUKTU HİC TEPKİ GÖSTERMEDİ. KESİN KAMİLKOC SİRKETİNİN BÜTÜN HOSTLARI KALENDERDİR.ORADA CALISAN COCUKLARDA ANNE KUZUSU EKMEK PARASI İCİN CALISIYOR.LÜTFEN HOSTLARI VE KAPTANLARI ARAC İÇİNDE SİNİR ETMEYİN.ONLAR GÖREVLERİNİ EN İİİ SEKİLDE YAPIYORLAR.. KAMİLOC SİRKETİNE TESEKKÜR EDİYOR VE BASARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM…

 33. HİC BİRSEY SÖYLEMEYE GEREK YOK… KAMİLKOCA VE PERSONELİNE TESEKKÜR EDİYORUM…KAPTANLARIM YOLUNUZ ACIK OLSUN….

 34. beyler kendınıze gelın lutfen bu şırket hızmet sektorunun yıldızı durumunda takıp edenler bılır,adamlar her koltukta tv ve playstatıonlu araçlar bıle getırttıler,acaba bızım mılletımız hazırmı bu kadar luxe bunu dusunun,ucretı fazla bulup da denızlı-ızmır arası 2 saatte 12 çorba artı 8 sandwıch yıyen adamlar var,allahı var host çocuk tek kelıme etmedı,neden tepkı vermedın dıye sorduğumda kendı utansın farkında değıl doktor masrafı çıktı sımdıde dedı megerse sandwıchler yolculuklar ıcın gıda muhendıslerı denetımınde ozel hazırlanmıs ve çok fazla yıyınce ıshal yapıyormus ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) evet en son bombada playstatıon ı joystıcle değıl oturduğu yerden sağa sola yatarak oynamaya çalısan tıpler de var aman yarabbı durum bundan ıbaret

 35. servıs sürücülerı 24 saat çalısıyormus,çok ıyı bılıyorum kı ızmırde kı personeller taseron ve gecelerı soförlerı sırayla uyuyor şehırıçınde boyle bır zorunluluk yok kı zaten bazı taxı suruculerıde 24 saat çalısıyor,

  ayrıca herkesın bılmesını ısterım kı sürücüler hep aynı 2 yıl metroda 1 yıl pamukkalede 1 yıl da nıluferde zaman değışebılır,aracın sahıbı hangı fırmada calıstırırsa kaptan da maaslı elemanı mecburen gıdecek bu demek kı sektör olarak personel kalıtesı hemen hemen aynıdır.
  kamıl koc ıcın sureklı gazete ve dergılerde tum personellerıne danışman fırmalar eslığınde eğıtım erdıklerını okuyoruz ,yanı her turlu ılkı ve farklılığı bu adamlar yapıyor

 36. otobus sektorunde en ıyı fırmaKAMIL KOÇ tur bundan otesı bostur,

 37. merhaba
  bir bayan olarak kendimi huzur içinde hissederek yolculuk yaptığım tek firma KAMİL KOÇ’tur!!! disipline edilmiş ve eğitilmiş bir kadroya sahip buda firmayı rakipsiz kılıyor.

 38. Herkese slm,

  Bugun İzmir’den İstanbul’a gidecegim. Boss ve Ulusoy’da yer bulamadım. Daha once Boss’da yolculuk yapmıstım ve cok rahattı. Bossla yolculuktan sonra artık tek kisilik koltuklarda sıkısmadan yolculuk yapmaya karar verdim. Ama maalesef Boss ve Ulusoy da yer bulamadım. Sadece Kamil Koc Rahatta 1 kişilik yer bulabildim. Normal bilet fiyatı 37.5 iken Rahat 50 Ytl imiş. Eger rahatsa bence bu farka da deger. Bakalım Kamil Koc’un rahatı nasıl olacak. Yorumlarımı yolculuk sonrası sizlere aktaracagım.

 39. slmlar nedir bu nerdeyse 1 saattir yolkartta düzeltmeler yapmaya çalışıyorum olmuyooooo.. tc giriyorum kabul etmiyooo… şifre öğrenmek istiyorumm yineee olmuuyooo… nedir kardeşim buuu yaaaa..

 40. en son geçen ay bu sıralar yorum yapılmış,oda neşe arkadaşımızın stresi yüzünden..ben yarın iş için başvuru yapmak üzere Ankara daki gara gitmeyi düşünürken siteye girmek geldi aklıma yorumları ve eğitim tekniklerini okuyunca bi hayli rahatladım…Umuyorum bu sezon host olarak karşınıza çıkarım, o zmn okuduum yorumların taşıdığı anlam da farklı olur sanıyorum…Hepinize iyi yolculuklar:)

 41. 2 yıl izmir kamil koç servislerinde şoför olarak çalıştım,ama denildiği gibi sigortasız,yemeksiz,24 saat.şirkete kadroya girmeyi çok arzu ettim,gerçekten çok güzel bir firma ama nasip olmadı.evli vede çocuk sahibi olmamdan dolayı ayrılıp sigortalı iş bulmak zorunda kaldım.eger bir yetkili olurda okursa tek isteğim,lütfen servis şoförlerine biraz ilgi gösterin,sonuçta sizin logonuzun bulunduğu araçta sizin yolcunuzu tasıyıp,bu şirketi temsil ediyorlar.buradan izmir servislerde çalışan müdürümüz tuncay peker’e vardiya amirleri oguz,ersin ve ibrahim abiye,ve tüm servis şoförlerine selamlarımı gönderiyorum.umarım birgün tekrar bu güzide firmada sigortalı olarak çalışma fırsatı bulurum.35 s 87125

 42. bence kamil koç güzel bir firma çünkü ben izmir-bodrum yolculuğu yaptım rahat hatla.bu arada bodrum ve marmarise rahat hat seferleri başlatıldı.rahat hatlar çok iyi diğer bodruma giden otobüsler bir sürü yerlerde duruyorlar durdukları yerler izmir-bodrum:selçuk otoban tesisleri(mola yeri),selçuk otogar,kuşadası otogar,söke otogar ve milas otogardır.sevgilerle.

 43. İSTANBUL-TURGUTREİS seferleri vardır eğer bodrumdan istanbula gitmek isterseniz.

 44. hayatım boyunca okadar seyahat ettimki ama hic bir seyden anlamadım cok zor geldı yolculuk bana ama bu defa cok rahat ettim kamil koc firmasının sayesınde izmirden istanbula gittim ve cok rahat ettim ve cokda menun oldum herkese tavsiye ederim kamil kocu baskada alter natifi yok insan oglu rahatlı icin herseyi yapar 5 kurus fazla olsun ama rahat olsun yeterki tum kamil koc calısan personellerine cok cok tsk edıyorum allaha emkanet olsunlar allah kazadan beladan korusun

 45. yazılan bukadar olumsuz eleştirilere inanamadım.bende yıllrdır kamil koç’la seyahat ediyorum çok da memnunum bu fiyata daha iyisi olamaz ufak tefek sorunlar illaki olur bu bütün firmalar için geçerli bu köklü firmayı yerde yere vurmayada kimsenin hakkının olmadığını düşünüyoum.fiyat olarak varan ve ulusoyun çok çok altında olmasına rağmen hizmet kalitesi bu iki firmaya en yakın kamil koç.buna rağmen laf edenler madem kamil koç’u kalitesiz buluyorsanız neden varan ve ulusoy’u tercih etmiyorsunuz onlarda size fazla gelir sanırım.kim ne derse desin kamil koç’un kendi çekirdek yolcuları var ve bu söylenenlere gülüp geçiyor.istemeyen binmesin biz bize yeteriz

Yorumlar kapalı.