Açıkça Tiyatro Topluluğu – Herkese Tiyatro

PlusValue’ya her gittiğimde İsmail’e diyorum, karalamalar’da Yalancı Aranıyor‘dan bahsedeceğim diye. Her seferinde de unutuyordum. Bu gece kahvemi hazırlarken birden aklıma geldi. Su biraz daha kaynayadursun, hemen başlığı atayım ki devamını da getiririm diyerek bir koşu yazmaya başladım.

Açıkça Tiyatro Topluluğu ile ilgili detaylı bilgiye www.herkesetiyatro.com adresinden ulaşabilirsiniz. Şu sıralar Barış Manço Kültür Merkezi’nde Yalancı Aranıyor isimli oyunları sahneleniyor. Buradan Mart ve Nisan ayları için oyun programına ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden online olarak rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Henüz fırsat bulup izleme şansını yakalayamadım. Fakat Evren‘den duyduğum kadarıyla İsmail’in sahne performansını(!) görmek için sabırsızlanıyorum. Oyunu izlemediğim için üzerinde çok fazla konuşamıyorum. Daha detaylı bilgiyi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz. En kısa zamanda izlemeyi planlıyorum.

Oyun ile ilgili bir süredir devam eden yalan yarışmasına katılıp en iyi yalanı söyleyip oyun için davetiye kazanabilirsiniz. Fakat dilinize/elinize güveniyorsanız yarışmaya katılın. Çok üsturuplu yalanlarla karşılaşacaksınız. Davetiye kazanmanın bir başka yolu da bilgi yarışmasına katılmaktan geçiyor.

Bence yalandan tiyatro olur mu demeyin, gidin izleyin.