Blogkürede radarıma takılanlar

TechEBlog

Bahsedeceğim ilk blog en son teknoloji ve araçlar ile ilgili. Ne Techcrunch ne de Engadget bana sıcak gelmezken bu bloga acayip kanım kaynadı. Blog ile ilgili en çok hoşuma giden şeylerden ilki, haberlerin sunum tarzı. Bir fotoğraf, kısa bir açıklama ve haberin daha fazla detayı varsa devam linki. Bu formatın sadeliği, siteyi RSS ile takip etmek yerine bizzat siteye girip incelememi de sağlıyor. Benim gibi başkalarının da olduğunu varsayarsak sitede yayınlanan reklamlar için oldukça güzel bir durum söz konusu.

Sitedeki şu yazıyı okuyun/izleyin ve Top 5 kategorisini incelemeden ayrılmayın

Çizgiroman Blogu İkinci blog ise Çizgi Roman üzerine 5 Türk yazarın yazdığı bir blog. Hakan BUHURCU, Süleyman Ozan SARI, Erdem DENİZLİOĞLU, Fırat DEMİR, Ercan DENİZLİOĞLU kadrosundan oluşan blogda güncel çizgi roman haberleri, çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan filmler hakkında bilgiler, aylık yayınlanan çizgi romanlar hakkında bilgiler mevcut. Kasım 2006’dan bu yana yayında olan blog belli bir çizgiyi ve uslubu yakalamış gözüküyor. Umarım bu çizgiyi korurlar. Kendilerine başarılar diliyorum. Ayrıca verdikleri güncel bilgiler için de kendi adıma teşekkür ediyorum.

Son olarak Blog Kazanı’ndan bahsetmeyi planlıyordum ki ufak bir google araması bunun pek de gerekli olmadığını gösterdi. Açıldıktan kısa bir süre sonra ben de Şifrelerinizi Kolayca Yönetin yazımla kazana düşmüşüm.