WordPress 2.5 güncellemesi tamam

Korktuğum başıma geldi. WordPress Automatic Upgrade çalışmadı. Dün akşam uğraşacak vaktim de yoktu, öylece bıraktım. Bugün büyük çaplı bir yedekleme işlemi sonrasında sürüm yükseltme işlemini kendim yaptım. Bir yerde iyi de oldu.

Bundan sonraki sürümleri otomatik alması için Automatic Upgrade’i kursam mı kurmasam mı kararsız kaldım. Neyse bu akşamlık bu kadar uğraş yeter. Gelecek günlerde performans iyileştirmeleri ve WP2.5 ile beraber kullanabileceğim leziz eklentilerin arayışına başlayacağım. Bulduklarımı siz de kısa bir gecikmeyle burada bulursunuz muhtemelen. (off ne tembel bir blogger oldum ben yahu…)

Güncelleme, geri dönemeyebilirim…

Az sonra WordPress Automatic upgrade eklentisini kullanarak altyapıyı WordPress 2.5 sürümüne yükselteceğim. Çok uzun zamandır 1.5.2 sürümü ile devam ettim. Kopması biraz zor olacak. (Korkuyorum bir şeyler yolunda gitmeyecek diye)

Bir terslik olursa bir süre (son yazdığım yazının tarihine bakarsanız bu sıralar fazlasıyla üşengeç olduğumu görebilirsiniz, dolayısıyla bu “bir süre” lafı baya uzun bir süre olabilir) buralarda olamayabilirim.