Bilgisayarsız Okul Kalmasın!

NTV ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa düzenledikleri Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası‘na destek olmak için, bağlantıya tıklamanız yeterli. Daha fazla destek olmak isterseniz tıkladıktan sonra açılan sayfayı mümkün olduğunca açık bırakın. Sayfa 3 dakikada bir kendini yeniliyor. Firefox ya da tablı tarama yapan herhangi bir tarayıcınız varsa bir tabında açık bırakabilirsiniz.

Bilgisayarlı Eğitime Destek

Bilgisayarlı Eğitime Destek web sitesinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kredi kartınızla hemen bağışta bulunabilirsiniz. (Yalnız kredi kartı ile bağış ekranında herhangi bir sertifika bilgisi bulamadım. İşlemlerinizi güvenle yapabileceğinize dair bir not eklemişler fakat benim içim rahat etmediğinden kredi kartı ile bağış yapmadım. Konu ile ilgili görüş ve öneriler sayfasından bir mesaj gönderdim, cevap bekliyorum. Gelen cevabı buradan sizlerle paylaşırım.) Sitede belirtilen hesap numaralarına direkt olarak para yatırabilirsiniz. 444 0 632 numaralı telefondan da bilgi alabilirsiniz.

Bir web siteniz varsa ve siteniz aracılığıyla bu kampanyayı yaymak isterseniz sitenizde yayınlayabileceğiniz bannerlara buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, sponsorların sayfalarına da bir göz atarsanız en azından bu tip yeni kampanyalar düzenlendiğinde sponsorlar için cazip bir hale getirmiş oluruz. (Şahsen ben Efes Pilsen‘ in sayfasına bir bakayım dedim, iyi ki de bakmışım çok beğendim. Bir biracı olarak bunca zaman neden girmemişim, bu konuda da kendime kızdım doğrusu)