Burger King Whopperettes

Burger King Whopper tanıtımı yapmak için ilginç mi ilginç bir site hazırlamış. The Original WHOPPERETTESTM adresinden hazırlayacağınız Whopper® sandviçiniz özel bir şov haline geliyor. Damak tadıma göre hazırladığım Whooper’ımı buradan izleyebilirsiniz.

Sandviçinizi hazırlayıp şovunuzu izledikten sonra More Performances bölümüne uğramayı unutmayın. Bu bölümde de Amerika’nın Favorisi, Daha Çok Mayonez ve Ekstra Peynir adında üç adet seyretmesi keyifli şov bulunuyor. Amerika’nın Favorisi videosunda alevde ızgara konseptini bile yakalayabiliyorsunuz.
Okumaya devam et Burger King Whopperettes

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Şubat ayında Burger King‘in dağıttığı koca kafalı Star Wars oyuncaklarından bir kaç adet almıştım. Yakın zamanda bir de webcam alınca, dur ben bunlarla yaratıcı bir çalışma içerisine gireyim diyerekten aşağıdaki çalışmayı ortaya çıkardım. Yıldız Savaşları serisinin üçüncü filminden bazı kesitleri canlandırdım. Olduğu kadar işte. 90 kare ve 15 dakikalık bir emeğin ürünüdür dolayısıyla çok fazla bir şey beklemeyin. Yaklaşık 9 fps ile toplamda 10 sn süren videomuzda az da olsa görsel efektler de mevcuttur. (Bakınız Obi-Van’ın Anakin’in üzerinden atlayarak arkasına geçmesi)

Bolca vaktim olduğu bir zaman daha özgün bir yapıt ortaya çıkarmak istiyordum ama vaktim olduğunda yaparım diye sonraya ertelediğim diğer projeler gibi bunun için de zaman bulamadım henüz. Bulursam uğraşacağım ama. İyi seyirler