Burger King Whopperettes

Burger King Whopper tanıtımı yapmak için ilginç mi ilginç bir site hazırlamış. The Original WHOPPERETTESTM adresinden hazırlayacağınız Whopper® sandviçiniz özel bir şov haline geliyor. Damak tadıma göre hazırladığım Whooper’ımı buradan izleyebilirsiniz.

Sandviçinizi hazırlayıp şovunuzu izledikten sonra More Performances bölümüne uğramayı unutmayın. Bu bölümde de Amerika’nın Favorisi, Daha Çok Mayonez ve Ekstra Peynir adında üç adet seyretmesi keyifli şov bulunuyor. Amerika’nın Favorisi videosunda alevde ızgara konseptini bile yakalayabiliyorsunuz.

Bonus Material bölümünden dansçıların profillerinden mobil telefonunuz için melodilere, hazırlık aşamasının videosuna, şovlarda çalan müziklerin mp3’lerine kadar bir çok bonusa da ulaşabilirsiniz.

Güzel bir fikir ve başarılı bir uygulama sonucunda nefis bir reklam kampanyası çıkmış ortaya. Web sitesini gezerken çok eğlendim. Kostüm tasarımlarından müziklerine çok emek harcanmış. Projenin hazırlık aşamasını anlatan videoyu kesinlikle seyredin derim. “Have it your way” sloganı da gayet yerinde bir seçim olmuş.

Hadi şimdi ben kaç kiloyum tahmin edin.