İlk kilo hedefime ulaştım

Yaklaşık iki aydır eşimle beraber düzenli ve sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz. Hoş benim kadar yemek seçen bir insan ne kadar düzenli beslenebilir orası da tartışılır elbetteki. Kendime 6-7 aylık bir yol çizdim. Şu an anormal değerlerde seyreden kilomu, bu süre sonunda kabul edilebilir sınırlar içerisine çekmeye çalışıyorum. İlk iki ayda altı kilo verdim.

kilo-grafik-001Yukardaki grafik son iki aya ait. İlk hedefim olan 110 kiloyu geçmiş halimi gösteriyor. Yeni hedefim de 100 kilo. Yeniden iki haneli kilolara ulaşmak istiyorum. Bir de tembelliği ve erteleme alışkanlığımı yenip spor yapmaya başlamam gerekiyor. Çünkü bu gidişle yağ yerine kas kaybedeceğim ve pek de hayırlı olmayacak.

“İlk kilo hedefime ulaştım” üzerine 3 yorum

  1. Grafiğe bakınca 2 haneli kiloların pek yakın olduğunu görüyorum. Nasıl başardın bilmiyorum ama bravo..! Bu arada zayıflarkende sağlığını korumayı unutma…

  2. valla kara bir yerden sonra yavaşlıyor kilo vermeler sakın o sırada pes etme iş birazda kafada bitiyor aslında. zira benim de öyle olmuştu iki rakamlı kilolara biraz daha çaba sarfederek inmiştim. Eğer zorlanırsan tavsiye edeceğim bir terlik var giyersen ben onunla verdim fazla kilolarımı ve etrafımdaki herkese tavsiye ettim.
    zinde terlik diye birşey. test edildi onaylandı.
    http://www.zindeterlik.org sitesinden inceleyebilirsin. en sağlıklı zayıflama metodu bence ….

Yorumlar kapalı.