WordPress Bakım Modu’nu İptal Etme

WordPress kendisini güncellerken ya da bir eklenti güncellerken, dosyaların güncellenmesi sırasında kısa bir süreliğine bakım moduna girer. Bazen işler yolunda gitmeyebilir ve bakım modunda takılıp kalabilirsiniz. Kimi zaman güncelleme sırasında başka bir sayfaya geçmek, kimi zaman da güncellenen öğenin kendisinde var olan bir problem, sitenizin bakım modundan çıkamamasına sebep olabilir. Bu tip bir durumda sitenizi bakım modundan çıkartmak için sitenizin kök dizininde yer alan .maintenance dosyasını silmeniz yeterli. Siteniz bakım modundan çıkacaktır. İşlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

“WordPress Bakım Modu’nu İptal Etme” üzerine 9 yorum

  1. Fayfalı bir paylaşım olmuş. Başıma gelmedi ama çok fazla kullandığım bir özellik olduğundan başıma gelirse uygulayacağım. Teşekkürler…

  2. Teşekkürler dostum bugun başıma geldı bu sorun :) Her ne sebenden olduysa yarıda kesildi güncelleme. bir türlü işin içinden çıkamadım. :) Sayende kolaylıkla üstesinden geldım. Tekrar teşekkürler.

  3. çok uzun süredir yaşadığım ve birtürlü aşamadığım bir sıkıntıydı, çok işime yaradı, çok sağolun

  4. WordPress’in yeni sürümünü yükledim. Youtubeden playlist veya video yazıya ekleyip zamanladığımda yazı yayınlanıyor ama video görünmüyor admin olarak giriş yapıp incelediğimde html kodları silinmiş olarak görünüyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

  5. Merhaba,

    Uzun çabalar verdiğim her defasında yeniden kurmakla çözüm bulduğum bu sorunu her güncellemede başıma gelmesinden korkmama gerek kalmadığını anladım çözüm bu kadar basit miydi ki.. Ne ızdıraplar çekmişiz.:)

  6. Eline sağlık çok teşşekkürler tam yerinde bir paylaşım oldu bu.

Yorumlar kapalı.