Yeni sezonda cnbc-e ‘de Smallville başlıyor

cnbc-e yeni sezonda Smallville ‘i yayınlayacağını duyurdu. 2 sene önce smallville.gen.tr adresini almıştım fakat o zamandan bu yana ne Türkiye ‘de dişe dokunur Smallville fanlarına rastladım ne de Smallville ile ilgili adam akıllı bir yazıya. Bende aşırı tembel olduğumdan bir kaç bölüm hariç bir site oluşturacak kadar malzeme toplayamadım. Çeşitli girişimlerim olmadı değil ama bundan daha fazlası gerekli tabii ki.

Hazır cnbc-e diziyi yayınlamaya karar vermişken, bende elimdeki işleri bitirip siteyi açmak istiyorum (ki cnbc-e yayına başlamadan bir site ortaya çıkarmam imkansız şu sıralar. Yerine getirmem gereken sözler var.). Böyle bir projede çalışmak isteyen, içerik sağlayabilecek varsa benimle irtibat kursun. Bakalım neler yapabiliriz.

Ben de Clark Kent olmak istiyorum

Çocukluktan beri isterdim zaten. Halen değişen bir şey yok ya bu gece bunun o kadar da zor olmadığını farkettim. Ali Işıngör ‘ün Burkina Fasa Fiso Halk Cemahiriyesi ‘nde bahsettiği gibi Superman olmak için Krypton ‘dan gelmek gerekmiyor her zaman.

Çok yoğun bir gün geçirdiğim için daha önce farketmedim yazıyı. Kendi siteme bile bakacak zaman bulamadım tüm gün. Gece başımın ağrısına rağmen yatmadan önce bir göz atayım sağa sol derken Ali Bey ‘in yazısı çıktı karşıma. Okuyup bitirdiğimde çok geç haberim olduğu için üzüldüm biraz, daha sonra bunu görünce üzüntü falan kalmadı. Umarım herşey bununla da kalmaz.

Yatmadan önce Hilal Palabayık‘dan da bahsetmek istedim. Daha önce konuyla ilgili mail gelmişti fakat ilgilenememiştim. Bir kaç gün önce siteyi gördüm, bugün de Ali Bey ‘in sitesinde bağlantıyı tekrar görünce yazma ihtiyacı hissettim. Hilal ‘in B Rh(-) kana sahip olan, daha önce trombosit kan vermiş ya da vermeye uygun olan kişilere ihtiyacı var. Siz olmasanız da çevrenize bir sorun en azından.

Eminim ki Clark Kent gibi hissetmek bambaşka bir şey ve eminim ki ilk fırsatını bulduğumda bu hissi tadacağım.