Smallville 100. Bölüm

Seri 5. sezonda 100. bölüme ulaştı. Ben bu yazıyı yazdığım sıralarda WB’ de yayınlanıyor olması lazım. Uzun zamandır smallville.gen.tr’de bir türlü güncelleme yapma fırsatı bulamamıştım. 100. Bölümü fırsat bilip son güncellemeleri yaptım.

Bir de oturdum biraz uğraştım, 100. bölüm posterini Türkçe’ye çevirdim. Ona da buradan ulaşabilirsiniz. Buradan Warner Bros’un 100. bölüm için hazırlamış olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Posterin orijinal haline de yine aynı sayfadan ulaşabilirsiniz. Yine aynı sayfada 100. bölüm için hazırlanmış bir başka poster de sizi bekliyor.

cnbce.com yenilenmiş

UYARI!
Bu yazı güncelliğini yitirmiştir. Okumaya devam etmeyi planlıyorsanız lütfen yazıdaki bilgilerin artık geçerli olmayabileceğini göz önünde bulundurun.

cnbc-e sitesini yenilemiş. Doğru kullanılamadığında tüm sayfanın flash olması gerçek bir başağrısı olabiliyor fakat cnbc-e’ un ana sayfası çok hoş olmuş. İçerik sayfalarında da flashın yeter miktarda ve yerinde kullanılması tadını bir kat daha artırmış. Web standartları ve erişebilirlik de biraz göz önünde tutulsaymış harika ötesi olacakmış…

Hemen Smallville sayfasına baktım tabii ki. Bölüm özetleri ve önümüzdeki bölümün özet videosu eklenmiş ama üst taraftaki toplu resimde nedense Smallville yazısının altında Pazar 24:00 yazıyor. Sağ altta dizinin saati doğru verilmiş halbuki.

** Düzeltme: cnbc-e’ ye yukarıda bahsettiğim Smallville sayfasındaki ufak hatayı belirten bir e-posta gönderdim. Hemen düzeltmişler. Keşke gönderdiğim e-postaya da cevap verip bir teşekkür etselerdi…

Yeni sezonda cnbc-e ‘de Smallville başlıyor

cnbc-e yeni sezonda Smallville ‘i yayınlayacağını duyurdu. 2 sene önce smallville.gen.tr adresini almıştım fakat o zamandan bu yana ne Türkiye ‘de dişe dokunur Smallville fanlarına rastladım ne de Smallville ile ilgili adam akıllı bir yazıya. Bende aşırı tembel olduğumdan bir kaç bölüm hariç bir site oluşturacak kadar malzeme toplayamadım. Çeşitli girişimlerim olmadı değil ama bundan daha fazlası gerekli tabii ki.

Hazır cnbc-e diziyi yayınlamaya karar vermişken, bende elimdeki işleri bitirip siteyi açmak istiyorum (ki cnbc-e yayına başlamadan bir site ortaya çıkarmam imkansız şu sıralar. Yerine getirmem gereken sözler var.). Böyle bir projede çalışmak isteyen, içerik sağlayabilecek varsa benimle irtibat kursun. Bakalım neler yapabiliriz.