Smallville 100. Bölüm

Seri 5. sezonda 100. bölüme ulaştı. Ben bu yazıyı yazdığım sıralarda WB’ de yayınlanıyor olması lazım. Uzun zamandır smallville.gen.tr’de bir türlü güncelleme yapma fırsatı bulamamıştım. 100. Bölümü fırsat bilip son güncellemeleri yaptım.

Bir de oturdum biraz uğraştım, 100. bölüm posterini Türkçe’ye çevirdim. Ona da buradan ulaşabilirsiniz. Buradan Warner Bros’un 100. bölüm için hazırlamış olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Posterin orijinal haline de yine aynı sayfadan ulaşabilirsiniz. Yine aynı sayfada 100. bölüm için hazırlanmış bir başka poster de sizi bekliyor.

Yeni sezonda cnbc-e ‘de Smallville başlıyor

cnbc-e yeni sezonda Smallville ‘i yayınlayacağını duyurdu. 2 sene önce smallville.gen.tr adresini almıştım fakat o zamandan bu yana ne Türkiye ‘de dişe dokunur Smallville fanlarına rastladım ne de Smallville ile ilgili adam akıllı bir yazıya. Bende aşırı tembel olduğumdan bir kaç bölüm hariç bir site oluşturacak kadar malzeme toplayamadım. Çeşitli girişimlerim olmadı değil ama bundan daha fazlası gerekli tabii ki.

Hazır cnbc-e diziyi yayınlamaya karar vermişken, bende elimdeki işleri bitirip siteyi açmak istiyorum (ki cnbc-e yayına başlamadan bir site ortaya çıkarmam imkansız şu sıralar. Yerine getirmem gereken sözler var.). Böyle bir projede çalışmak isteyen, içerik sağlayabilecek varsa benimle irtibat kursun. Bakalım neler yapabiliriz.