Black-Letterhead 1.6.1 Türkçe (WordPress Teması)

Daha önce 1.4.1 sürümünü sizlerle paylaşırken bahsettiğim gibi tembellik ve birazda yoğunluktan dolayı son bahsetmemin üzerinden bir yıldan fazla geçmiş olmasına rağmen ben hala elimdeki tasarımı tema haline getirip de blogumun tasarımını değiştiremedim. Bu yüzden de halen Black-Letterhead teması ile devam etmekteyim.

Ulysses temayı geliştirmeye devam ediyor. Sağ sütunun en altına dikkat ederseniz “Görüntü tercihiniz” adı altında bir bağlantı var. Bu bağlantıya tıklayarak sitenin geniş ya da dar görünmesini ve biraz da renkleriyle oynayabilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan Türkçeleştirdiğim 1.6.1 sürümüne ait dosyayı da ekleyeyim: blackletterhead.zip

Black-Letterhead 1.4.1 Türkçe (WordPress Teması)

Bu sıralar tembelliği kırma çalışmaları içerisindeyim. İlk aşamada yapacağım deyip bir yerlere not aldığım şeyleri yapıyorum. Son yazımda temadan bahsetmiştim. Kendi temamı oluşturana kadar Black-Letterhead ile devam edeceğimden bir yarım saatimi ayırıp temayı türkçeleştirdim. Türkçe temayı da blog dünyası ile paylaşayım dedim. Buradan buyrun: Black-Letterhead 1.4.1 Türkçe

Temamı Türkçeleştirmem lazım

Her ne kadar yeni bir temaya geçiş yapacak olsam da, tembelliğim göz önünde bulunduruldığında mevcut temayı az bir çabayla Türkçeleştirmem fazlasıyla iyi olacak. Dip notta görebileceğiniz gibi şu an Ulysses Ronquillo tarafından geliştirilen Black-Letterhead temasını kullanıyorum. Bu temanın Türkçesini bilen, gören varsa haber versin.