Yasaklar bloglara sıçradı!

Evet youtube, dailymotion derken artık bloglar da yasaklanmaya başladı. Uzun zamandır büyük bir özveri ile, dünyanın emeği harcanarak yayın yapan Elma+Alt+Shift blogu mahkeme kendi kararı ile kapatılmış durumda. Kapatma nedenini henüz bilmiyoruz. Son zamanlarda blog’da çıkan kapatmalara yönelik yazılar ile ilgisi var mı çok merak ediyorum. Belki ben de bu yazıyı yazarak benzer bir kadere doğru ilerliyorum. Neyse zaman gösterecek. Burada tartışıyoruz, bekleriz.

Hepimize hayırlı olsun…

“Yasaklar bloglara sıçradı!” üzerine 12 yorum

 1. Yazık artık.. Yazık..
  Nereye gidiyoruz biz? Yarın yada belki 5 dakika sonrasında buranın bile ne olacağını bilmiyoruz. Birşey olsa bile bilgilendirilmiyoruz..

  Hadi bakalım yolumuz açık olsun..

 2. İlk başta bu protestonun gerçekçi olmasını istemiştik. Bu yazıyı da o yüzden yazmıştım, şimdi geçerliliği kalmadı tabi.

  Bu arada bu yorum blogumdaki 1000. yorum olma özelliğini taşıyor. Daha nice binlerce yorumlara… :p

 3. Yasaklanan http://elmaaltshift.blogspot.com/ değildir yasaklanan blogspot.com dur ve uzantısında yani sub olarak açılan bütün domainlerde beraberinde yasaklanmıştır.

  T.C. Diyarbakır 1. Sulh Ceza Mahkemesi 20.10.2008 tarih ve 2008/2761 sayılı kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

 4. Chat, bu yazı ağustos ayında yapmış olduğumuz protesto ile ilgiliydi.

 5. tam olarak neden kapatılmış bilgisi olan yok mu, bizimde blogumuz var bilelim ki gerekli önlemleri alalım .

 6. akpınar yusuf diyorki:tam olarak neden kapatılmış bilgisi olan yok mu, bizimde blogumuz var bilelim ki gerekli önlemleri alalım .

  Merhabalar Akın;
  sende Turkcell Süper Lig maçlarını ücretsiz olarak internete verirsen senin de siten kapanır ;) Ondan sonrada insanlar site kapandı diye protesto yaparlar…

Yorumlar kapalı.