WordPress ve bbPress gelişmeleri

10 gün kadar önce WordPress Türkiye ekibine katıldığımdan bahsetmiştim sizlere. İlk icraatım da bir süredir devam ettirdiğim dil dosyası çevirilerini1 2 kullanarak WordPress Türkçe 2.6 paketini yayınlamak oldu.

Bugün de, özellikle WordPress ile uyum içerisinde çalışabilen, kolayca entegre olabilen ve aynı yazılım geliştirme mantalitesi ile geliştirilen bbPress adlı forum uygulamasının en son sürümü olan 0.9.0.2 sürümünün Türkçe paketini yayınladım.

İlerleyen günlerde olmazsa olmaz eklentilerin ve en çok tercih edilen temaların Türkçe paketleri için çalışmalara başlamayı düşünüyorum. Eklenti ve tema öneriniz varsa duymak isterim.

“WordPress ve bbPress gelişmeleri” üzerine 10 yorum

  1. Hayırlı olsun. Çalışmalarının devamını beklerim.

  2. abicim hayırlı olsun inşallah herşey çok güzel çok iyide WordPress Türkiye sitesinin kullandıgı temayı bi türlü bulamadık neredeyse 15 gündür araştırıyoruz nasıl olacak ilgilenirsen memnun oluruz

    Teşekkürler

  3. @dua WordPress Türkiye sitesinin kullandığı temayı Hakkı Ceylan WordPress için özel olarak hazırladı. Şu aşamada temanın paylaşımı gibi bir durum söz konusu değil bildiğim kadarıyla.

  4. ilginiz için çok teşekkür ederim.

    Rabbim razı olsun çalışmalarınıza güç başarı versin

    Selam ve dua ile

Yorumlar kapalı.