Smallville 100. Bölüm

Seri 5. sezonda 100. bölüme ulaştı. Ben bu yazıyı yazdığım sıralarda WB’ de yayınlanıyor olması lazım. Uzun zamandır smallville.gen.tr’de bir türlü güncelleme yapma fırsatı bulamamıştım. 100. Bölümü fırsat bilip son güncellemeleri yaptım.

Bir de oturdum biraz uğraştım, 100. bölüm posterini Türkçe’ye çevirdim. Ona da buradan ulaşabilirsiniz. Buradan Warner Bros’un 100. bölüm için hazırlamış olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Posterin orijinal haline de yine aynı sayfadan ulaşabilirsiniz. Yine aynı sayfada 100. bölüm için hazırlanmış bir başka poster de sizi bekliyor.

“Smallville 100. Bölüm” üzerine 9 yorum

 1. Smallville süper bi dizi!
  Şu anda pek ilgi görmüyo ama ileride harika olacağına eminim. Harry Potter kadar seviyorum. Olağan dışı şeyler ilginizi çekiyorsa bu diziyi mutlaka izleyin!

 2. ya arkadaşlar cnbce de 2. sezon bitti. yorumlarınızdan anlaşılıyor ki 100. bölüme kadar izlemişsiniz. WB yi internet üzerinden mi seyrediyorsunuz yoksa uydudan mı? wb yi nasıl seyredebilirim lütfen bana yazın. [email protected]

 3. 5. sezonu geçen hafta bitirdim tek kelimeyle dizi süper. Seyretmeyen arkadaşlar ne yapıp edin diziyi seyredin yoksa inanın çok şey kaçırmış olursunuz. Sabırsızlıkla 6. sezonu bekliyorum. Umarım en az 10 sezon sürer.

 4. süper bir dizi fakat ülkemizde 2. sezonda aslında dvdleri war fakat yasadığım sehirde malesef yoq:@ müthiş bi şekild dewam edio ve umarım hiç bitmes

 5. dizi mükemmelin öteside bence Süpermen filmleri hakkında biçok soruya cewap weriyo ayrıca her bölümde farklı macera olduğundan hiçbir bölüm insanı sıkmıyo .. (yorumun bu noktadan itibaren yazılan kısımları legal olmadığı için kaldırıldı. — kara)

 6. Arkadaşlar bende fantastik filmler hastasıyım ama 5 sezon sonunda heh işte sonunda Smallville bir şeye benzemeye başlayacak dediğim anda 6. sezonun bazı parçalarını izledim ve yine en başa dönmüş gözüküyor.

  İyice pembe dizi kıvamında sunmaya başladılar, süpermen bu kadarmı(kusuruma bakmayın başka laf bulamıyorum) salak olur yaa.
  Ama ben hala hayranlıkla seyrediyorum ama bazı bölümlerdeki salaklıklar bayıyor yani, özellikle pembe dizi kıvamına getirdikleri bazı bölümler vardı artık oraları hızlı geçerek seyrettim :)
  Kimin Ölecegini falan 6.sezonun internetten seyrettiğim kısa parçalarında görebilirsiniz.

  5. sezon sonuna doğru tamam artık ciddi olaylar başlıyor diyordumki , 6. sezon başında sanki hiç bir şey olmaımş gibi Clark dünyayı kurtarıp, çifçilik hayatına geri dönüyor, ben bu senaryonu yazanla özel olarak görüşmek istiyorum :)) bazı bölümler gözümü kırpmadan seyrettiğim bir dizi bazen bunaltıcı olması,diziyi uzatma sevdasından kaynaklanıyor sanırım.
  Yinede 6. sezonu alt yazıları ile beraber türkiyede bekliyorum :)

  Ayrıca smallville.gen.tr açılmıyor nedendir ?
  Syg.

 7. Evet bende diger arkadaşlar gibi olagan dışı diziler izlemeyi seviyorum smallville ,heroes,lost,stargate-atlantis gibi falan ama smallville in bütün sezonlarını kısa 1 sürede bitirdim burdanda anlıcanız gibi çok sürükleyici bir dizi süpermenin süpermen oluşunu konu alıyor ve bunları yansıtmaya çalışıyor bize yönetmen tek kusur ise çeşitliligin az olması çeşitlilikten kastım olaylar hep aynı adam üzerinden dönüyor kim oldugunu biliyorsunuz vede gerçekten uzun zaman oldu ancak mesela başrol artistimizin en iyi arkadaşı chloe gazeteci ancak süpermen filminde clark dizi ile film ayrı kollarda nasıl baglıcaklar merak ediyorum açıkcası…

 8. bn lostuda izledim(şuan 5.sezonda )smallville de ama ikisini birlikte götüremiorm ikisinden birini seçcm ikiside mükemmel diziler nese …….smallville de favorim clark we lana bnde lananın ölmediği kanısına warıorm sadece lex i başından atmak we onu hapse tıkmak için böle bi numara yaptı…

 9. arkadaşlar jonathan kent 5.sezon kaçıncı bölümde ölüyor?

Yorumlar kapalı.

%d