Karalamalar’ın Firefox ile bir alıp veremediği yoktur…

Bir süredir Karalamalar’a Firefox ya da gecko tabanlı tarayıcılar ile baktığınızda tasarımı kaymış bir site ile karşılaşıyorsunuz. Zaman bulup buna neyin yol açtığını araştırdım ve bir yazıya eklemiş olduğum flash nesnesinin tasarımı kaydırdığını keşfettim. Geçici çözüm olarak flash nesnesini ilgili yazıdan çıkarttım. Artık Gecko tabanlı tarayıcılar ile de rahatça gezinebilirsiniz.

Not: Yazının orijinal şeklini korumak için işi sonraya bırakmaktan vazgeçtim ve hemen imaj banner’ı flash nesnesinin olduğu yere yerleştirdim.

Bildirgeç

bildirgeç sürekli takip ettiğim nadide bir site. aktif olarak tekrar bloglamaya başladığım zaman aftermath ya da kısaca aft, bildirgeç’ de uzaylılar‘ a ekledi karalamalar’ ı. uzaylılar üzerinden ziyaretçiler gelmeye başladığında farketmiş ve sevinmiştim. Sürekli takipçisi olduğum bir sitenin benim varlığımın farkında olması hoşuma gitmişti. Son zamanlarda da bildirgeç’ e girdiğimde sağ tarafta rastgele ekrana gelen uzaylılar arasında karalamalar’ ı gördükçe ayrıca seviniyorum, nedense… :)

Geri Döndük

Başlığa bakınca sanki geleceğe gitmişiz de geri dönmüşüz intibası yarattı bi an bünyemde. Yok öyle bir şey. Tatil bitti döndük. Çok güzel bir tatil geçirdik. Yazmak istediğim çok şey var ama zamanım yok. Ben bu postta yazmak istediklerimi sıralayayım, bir şeyler karaladıkça, listeden çıkartırım.

Tatil hakkında,
Smallville hakkında,
Smallville.gen.tr hakkında,
Lost hakkında

yazacaklarım var. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Liste sürekli değişecek muhtemelen.